Önceliğimiz Kaliteli Eğitim,Nitelikli Eğitmenler ve Aile Değerlerimizden Ödün Vermemektir...

Dansın her türü büyüme çağındaki çocuklarımızın fiziksel, ruhsal ve sosyal gelişimlerini her açıdan etkiler. Özelikle dans etmek sistemli ve düzenli yapıldığında oldukça yararlı sonuçlar doğurmaktadır. Bu eğitimle, kesinlikle tüm hayatlarını etkileyecek çok daha önemli kazanımlar sağlayacakları kuşku götürmez bir gerçektir.

Dans eğitimi,çocuğunuzun günlük hayatını, okul başarısını, sağlığını kısaca tüm yaşantısını etkileyecektir. Doğru yöntemlerle yapılan dans eğitimleri ile çocuklarınız,esnek, sağlam, ince, zarif, yani estetik bir görünüşe sahip olurlar.Oturuşu, duruşu, yürümesi hatta konuşması bile değişir. Yaratıcılıkları artar. Kendini ifade edebilme yeteneği gelişir.Ekip halinde çalışmayı öğrenirler. Dinledikleri müzikler ile müzik kulağı ve zevki gelişir. Özgüvenleri artar.Her türlü aktivite gibi dans derslerinin de, çocuğun sosyalleşmesine faydası tartışılamayacak boyuttadır.
Sene sonunda düzenlenen gösteriler de çocuklarımızın kalabalık bir seyirci önünde kendini göstermeye alışması ve dolayısıyla pek çok çocuk ya da gençte görülebilen çekingenlik sorununu aşmasını sağlamaktadır.

Rolex Replica Watches https://www.iswwatches.com
blancpain replica watches roger dubuis replica watches Chopard Replica Watches Corum replica Zenith Replica Watches