Önceliğimiz Kaliteli Eğitim,Nitelikli Eğitmenler ve Aile Değerlerimizden Ödün Vermemektir...

Hakkımızda

  • Genel
  • Yorum yapılmamış
  • Neslihan KÖKSAL

” Sanatsız kalan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir. ,,

Mustafa Kemal Atatürk

Özel Levent Köksal Sanat Okulu, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı ve tescilli yasal kurumdur.
Konusunda Uzman, Sertifikalı Bay ve Bayan Eğitmenlerimiz Yönetiminde geniş bir alanda faaliyet gösteren kurumumuzda, öğrencilerimize, stresten uzak, ferah ve temiz bir ortamda bale,müzik,dans ve sanat keyfi ile tüm yaratıcılıklarını ortaya çıkaran eğlenceli zamanlar sunuyoruz.
Uluslararası standartlarda eğitim alarak kendinize yepyeni bir dünyanın kapılarını açmak ve alanında uzman eğitmenler eşliğinde,ister spor yapmak,ister keyifli saatler geçirmek, ister ruhunuzu ve bedeninizi gençleştirmek,dinlendirmek veya stresten uzaklaştırmak için, ama mutlaka sanatın bir dalıyla uğraşmak için sizleri de davet ediyoruz…

Kurumumuzda, çocuklarınızla özel olarak ilgilenilmekte, fiziksel, psikolojik ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunmak ve onları kötü alışkanlıklar yerine sportif çalışmalara yönlendirmek üzere, çocuklarınıza özel dans ve müzik çalışmaları yapılmaktadır.

Ayrıca;
Anaokulu, İlköğretim, Lise ve Üniversitelerde, Öğrencilerimizin,Özel Günlerini ve Yıl sonu Gösterilerini Farklı ve Unutulmaz Bir Anıya Dönüştürmek için Özel Dans Çalışmaları Yapmaktayız.

“Dansın her türü büyüme çağındaki çocuklarımızın fiziksel, ruhsal ve sosyal gelişimlerini her açıdan etkiler. Özelikle dans etmek sistemli ve düzenli yapıldığında oldukça yararlı sonuçlar doğurmaktadır. Bu eğitimle, kesinlikle tüm hayatlarını etkileyecek çok daha önemli kazanımlar sağlayacakları kuşku götürmez bir gerçektir. Dans eğitimi,çocuğunuzun günlük hayatını, okul başarısını, sağlığını kısaca tüm yaşantısını etkileyecektir. Doğru yöntemlerle yapılan dans eğitimleri ile çocuklarınız,esnek, sağlam, ince, zarif, yani estetik bir görünüşe sahip olurlar.Oturuşu, duruşu, yürümesi hatta konuşması bile değişir. Yaratıcılıkları artar. Kendini ifade edebilme yeteneği gelişir.Ekip halinde çalışmayı öğrenirler. Dinledikleri müzikler ile müzik kulağı ve zevki gelişir. Özgüvenleri artar.Her türlü aktivite gibi dans derslerinin de, çocuğun sosyalleşmesine faydası tartışılamayacak boyuttadır.
Sene sonunda düzenlenen gösteriler de çocuklarımızın kalabalık bir seyirci önünde kendini göstermeye alışması ve dolayısıyla pek çok çocuk ya da gençte görülebilen çekingenlik sorununu aşmasını sağlamaktadır.”

“Sizlerle de Tanışmaktan ve Özel Çalışmalar Yapmaktan Memnuniyet Duyacağız…”

Rolex Replica Watches https://www.iswwatches.com
blancpain replica watches roger dubuis replica watches Chopard Replica Watches Corum replica Zenith Replica Watches