Önceliğimiz Kaliteli Eğitim,Nitelikli Eğitmenler ve Aile Değerlerimizden Ödün Vermemektir...

Çocuk Dans Sınıfları

  • Kurslarımız
  • Yorum yapılmamış
  • Neslihan KÖKSAL

Dansın her türü büyüme çağındaki çocuklarımızın fiziksel, ruhsal ve sosyal gelişimlerini her açıdan etkiler. Özelikle dans etmek sistemli ve düzenli yapıldığında oldukça yararlı sonuçlar doğurmaktadır. Bu eğitimle, kesinlikle tüm hayatlarını etkileyecek çok daha önemli kazanımlar sağlayacakları kuşku götürmez bir gerçektir. Dans eğitimi,çocuğunuzun günlük hayatını, okul başarısını, sağlığını kısaca tüm yaşantısını etkileyecektir. Doğru yöntemlerle yapılan dans eğitimleri ile çocuklarınız,esnek, sağlam, ince, zarif, yani estetik bir görünüşe sahip olurlar.Oturuşu, duruşu, yürümesi hatta konuşması bile değişir. Yaratıcılıkları artar. Kendini ifade edebilme yeteneği gelişir.Ekip halinde çalışmayı öğrenirler. Dinledikleri müzikler ile müzik kulağı ve zevki gelişir. Özgüvenleri artar.Her türlü aktivite gibi dans derslerinin de, çocuğun sosyalleşmesine faydası tartışılamayacak boyuttadır.
Sene sonunda düzenlenen resitalimizde, çocuklarımızın kalabalık bir seyirci önünde kendini göstermeye alışması ve dolayısıyla pek çok çocuk ya da gençte görülebilen çekingenlik sorununu aşması sağlanmaktadır.

Çocuklarımızın küçük yaşlardan itibaren müzik ve dansla yakınlık kurmalarını sağlamak, öncelikle kendi bedenini tanımasına ve dengeli olarak kullanmasına yardımcı olmak, bu süreçte oluşan iç disiplinle birlikte sosyal bir birey haline getirmek , grup içerisinde kendini ifade edebilen, zihnen ve bedenen geleceğe güvenle bakan, sağlam adımlarla yürümelerine olanak sağlamak adına dans önemli bir etkendir.

Çocuğunuzun, fiziksel, ruhsal sosyal gelişiminde önemli rol oynayan dünyanın en güzel sanat ve spor aktivitelerinden biri olan dans ile tanışması ve uzman kadromuzun da yardımıyla gelecekte kendine güveni olan, yere sağlam basan, sosyal ve sportif bir birey haline gelmesi için destek olun.

Rolex Replica Watches https://www.iswwatches.com
blancpain replica watches roger dubuis replica watches Chopard Replica Watches Corum replica Zenith Replica Watches