Önceliğimiz Kaliteli Eğitim,Nitelikli Eğitmenler ve Aile Değerlerimizden Ödün Vermemektir...

Düğün Dansı&Özel Dans Dersleri

  • Kurslarımız
  • Yorum yapılmamış
  • Neslihan KÖKSAL

Biliyoruz! Mutluluğa adım atacağınız bu özel gününüzde ilk dansınız unutulmaz olmalı… O yüzden,size özel hazırlanacak, aşkınızı sembolize eden bir koreografiyle düğün dansınıza farklı bir soluk getiriyoruz.

İlk dans nasıl olmalı diye bir kural yok. Her şey sizin nasıl bir eğlence istediğinize bağlı. Ne kadar dans türü varsa hepsi düğün dansı olarak yapılabilir. Genel olarak vals, tango ve slow dans en çok tercih edilen ilk dans çeşitleri olarak bilinir. Ama hareketli dansları seven bir çiftseniz salsa, twist veya cha cha yapabilir, yöresel danslarla akrabalarınızı coşturabilir, hatta break dance türünde ilk dans koreografileri bile hazırlayabilirsiniz. Eğer, aşkınızı tam olarak anlattığına inandığınız bir parça varsa bu şarkıyı ilk dans müziği olarak kullanabilirsiniz. Romantizmi, duygusallığı boş verelim, en mutlu günümüzde en çok biz eğlenmeliyiz diyorsanız düğün dansınızı bir şova çevirebilirsiniz. Slow dans müziğiyle salona giriş yaptıktan sonra birden çılgın bir rock’n roll parçayla misafirlerinize tatlı bir şaşkınlık yaşatabilirsiniz. Pek çok dans türünü harmanladığımız karışık bir çalma listesiyle eğlencenin dozunu arttırabilirsiniz. Ya da gelin damat atışması gibi duran bir şovla herkesi kahkahalara boğabilirsiniz. Hatta, bu kadar eğlence bizi kesmedi derseniz arkadaşlarınızı da işin içine katıp büyük bir dans gösterisi hazırlayabiliriz.

Bu dans gösterisi belki de hayatınızın en önemli şovu olacak. O nedenle gelin birlikte çalışalım ve size özel hazırlanan dans koreografisiyle hafızalardan silinmeyecek dakikalara imza atalım.

Rolex Replica Watches https://www.iswwatches.com
blancpain replica watches roger dubuis replica watches Chopard Replica Watches Corum replica Zenith Replica Watches